İletişim ve Destek

 

Site ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için lütfen destek [ @ ] anadoluosb.org.tr  adresi ile iletişime geçiniz.

Çalışma Saatleri

Pzt-Cm 9:00 - 17:00
Cmt - 9:00 -  13:00
Pazar günleri kapalı !

Yeni yıl ve Kuruluşumuzun Yıl Dönümü

Kuruluşumuzun 15’inci yılında, ana alanımızın altyapısını ve arsa tahsislerini tamamlayarak 2017’yi geride bırakıyoruz.

Gelişim süreci hızla devam eden Bölgemizde; 2017 yılı sonu itibariyle 58 fabrikada üretime geçilmiş olup, yaklaşık iki bin kişiye istihdam sağlanmıştır. 41 fabrikanın ise üstyapı inşaatları çeşitli aşamalarda devam etmektedir.Öte yandan ilave alanımızın yarısının tahsisleri yapılmış olup, arazi temini çalışmalarımız ise devam etmektedir.

2018 hedeflerimiz arasında Katılımcılarımızla ve Başkent Üniversite ile işbirliği halinde; dijital dönüşüm koşullarına ulaştıracak bir meslek yüksekokulu ve sürekli eğitim merkezini kurmanın amacındayız. Bu sayede katılımcılarımızın yüksek katma değerli ürün ve sürdürülebilir endüstriyel tasarımlara hayat verebilmelerinin temelini oluşturacağız. 

Çanakkale Savaşlarında Ankara’dan şehit olan 1764 asker anısına diktiğimiz 1764 badem ağacından elde ettiğimiz gelir ile bu yıl mesleki ve teknik eğitim alan 40 öğrenciye burs verdik. 2018’de bursları artırarak devam ettirmek hedefindeyiz.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda Yönetim Kurulumuza verdiğimiz desteklerden dolayı bütün Katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

2018’in ülkemize huzur, sağlık ve esenlikler getirmesini dileriz.

ÜST